Klubi Shkencor Universalb

Mirėseerdhėt tek Klubi Shkencor Universalb.

 1. Mirė se erdhėt, kėtu do tė gjeni gjithēka rreth universit, etj Temat / Postimet  Postimi i fundit

  Mirė se erdhėt, kėtu do tė gjeni gjithēka rreth universit. Na vizitoni...

  1. Forum Contains No New Posts

   Prezantime - Pershendetje - Urime

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 47
   • Postime: 228
  2. Forum Contains No New Posts

   Bisedime tė pėrgjithshme

   (1 duke lexuar)

   Bisedime tė pėrgjithshme...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 95
   • Postime: 621
  3. Forum Contains No New Posts

   Matematikė, fizikė, ekuacione, formula, etj...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 92
   • Postime: 647
  4. Forum Contains No New Posts

   Lajme nga Shkenca

   (1 duke lexuar)

   Gjithcka mbi lajmet e shkences

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 76
   • Postime: 331
  5. Forum Contains No New Posts

   Teleskope, radioskope, satelitė, etj...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 9
   • Postime: 68
  6. Forum Contains No New Posts

   Fotografi astronomike

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 15
   • Postime: 97
  7. Forum Contains No New Posts

   Leximi juaj ėshtė kėnaqėsia jone, e tė punuarit dhe tė vazhduarit pėr tė zhvilluar kėtė forum.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 13
   • Postime: 106
  8. Forum Contains No New Posts

   Tek kjo kategori do tė gjeni tė gjitha videot e bėra nga stafi jonė, nė lidhje me Universin.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 9
   • Postime: 48
  9. Forum Contains No New Posts

   Kėtu do tė gjeni rreht nesh, mbi njohurit dhe inisiativėn pėr zhvillimin e kėtij forumi.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4
   • Postime: 81
 2. Astrofizika & Astronomia Temat / Postimet  Postimi i fundit

  Astrofizika & Astronomia

  1. Forum Contains No New Posts

   Astrofizika dhe Astronomia.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 27
   • Postime: 74
  2. Forum Contains No New Posts

   Kjo kategori pėrmban mėsime tė ndryshme rreth Astronomisė, por jo nė formė artikulli, por Flash.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 18
   • Postime: 64
 3. Sistemi Diellor - Solar System Temat / Postimet  Postimi i fundit

  Gjithēka mbi sistemin diellor... Tė njohura dhe tė panjohura.

  1. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Diellin...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1
   • Postime: 18
  2. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Mėrkurin

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3
   • Postime: 6
  3. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi [Venus - Afėrdita]

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1
   • Postime: 11
  4. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi planetin tonė dhe hėnėn.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 6
   • Postime: 28
  5. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Marsin dhe hėnat.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3
   • Postime: 10
  6. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Jupiterin dhe hėnat.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 7
   • Postime: 15
  7. Forum Contains No New Posts

   Gjithcka mbi Saturnin dhe hėnat

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 12
   • Postime: 21
  8. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Uranin dhe hėnat.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 9
   • Postime: 17
  9. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Neptunin dhe hėnat.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 9
   • Postime: 9
 4. Planetet e kategorive xhuxha - Dwarf Planets Temat / Postimet  Postimi i fundit

  Gjithcka mbi planetet xhuxh

  1. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Plutonin dhe hėnat.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2
   • Postime: 4
  2. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka rreth Ceres

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1
   • Postime: 2
  3. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Eris

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1
   • Postime: 3
 5. Kometat, Asteroidet - Comets Asteroids Temat / Postimet  Postimi i fundit

  Gjithēka mbi kometat dhe asteroidet.

  1. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi Kometat.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 5
   • Postime: 13
  2. Forum Contains No New Posts

   Gjithcka mbi Asteroidet.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 6
   • Postime: 16
  3. Forum Contains No New Posts

   Gjithcka rreth Meteorėve

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3
   • Postime: 6
 6. Nė Thellėsit e Hapėsirės - Deep Sky Temat / Postimet  Postimi i fundit

  Nė thellėsit e hapėsirės.

  1. Forum Contains No New Posts

   Universi dhe krijimi i tije

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1
   • Postime: 24
  2. Forum Contains No New Posts

   Glakatikat dhe formimet e tyre

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2
   • Postime: 25
  3. Forum Contains No New Posts

   Vrimat e zeza...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2
   • Postime: 8
  4. Forum Contains No New Posts

   Mjegullnajave te gazit dhe llojet e tyre

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3
   • Postime: 10
  5. Forum Contains No New Posts

   Gjithēka mbi konstelacionet & shenjat.

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4
   • Postime: 5
  6. Forum Contains No New Posts

   Yjet dhe llojet e tyre

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 5
   • Postime: 16
  7. Forum Contains No New Posts

   Rrezatimi gamma - Gamma Ray Burst

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1
   • Postime: 2
  8. Forum Contains No New Posts

   Shpejtėsia e dritės. E=mc²...

   Forum Actions:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2
   • Postime: 30

Statistika

Vizitorėt Aktivė AktualishtVizitorėt Aktivė Aktualisht

Aktualisht kemi 3 vizitorė online. 0 anėtarė 3 vizitorė

Numri mė i madh i vizitorėve nė linjė ishte 1,012, 12-06-2012, nė 10:45 PM.

Shiko Anėtarėt OnlineNumri total i anėtarėve qe kanė vizituar sot forumin: 0

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 29, 06-16-2011.

There are no visitors to list at this moment.

Shiko Anėtarėt e RegjistruarNumri i anėtarėve tė regjistruar sot ėshtė: 0

Numri mė i madh i regjistrimeve brėnda njė dite ėshtė 17, 06-16-2011.

Nė kėtė moment nuk ka regjistrime tė reja

Statistikat e Klubi Shkencor Universalb Statistikat e Klubi Shkencor Universalb

Tema
494
Postime
2,664
Anėtarė
1,446
Active Members
2

Pėrshėndesim anėtarin e ri, Universal

Icon LegendIcon Legend

Contains unread forum posts
Contains unread forum posts
Contains no unread forum posts
Contains no unread forum posts
Forum is a category
Forum is a category
Forum is a Link
Forum is a Link