Duke treguar temat 1 deri nė 1 nga 1

Forum: Shpejtėsia e Dritės - Speed of Light

Shpejtėsia e dritės. E=mc²...

 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Shpejtesia e Drites - Speed of Light

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-28-2010 07:57 PM
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Shikime: 144,580
  10-17-2013, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Arrow Cfare eshte Drita

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-25-2011 08:41 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 7,329
  10-03-2013, 01:10 PM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)