Faqja 1 nga 2 12 FunditFundit
Duke treguar temat 1 deri nė 50 nga 76

Forum: Lajme nga Shkenca

Gjithcka mbi lajmet e shkences

 1. 7 arsye per te fshehur egzistencen e UFO-ve

  Postuar nga error‎, 07-16-2013 06:33 PM
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Shikime: 15,105
  02-10-2016, 12:58 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Kohe me pare Toka ka patur dy Hena

  Postuar nga error‎, 07-19-2013 02:27 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Shikime: 5,030
  02-08-2016, 06:31 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Teleskopi i hapėsirės James Webb

  Postuar nga AstroGirl‎, 07-21-2015 05:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,398
  07-21-2015, 05:04 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Question Fizik

  Postuar nga Qendresa‎, 04-15-2015 08:22 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 1,675
  05-07-2015, 05:23 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,883
  11-28-2013, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Kometa Ison vjen per Krishtlindje

  Postuar nga error‎, 11-19-2013 09:46 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 1,778
  11-20-2013, 03:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,069
  11-19-2013, 09:51 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Uji ne Toke eshte formuar nga perplasja e meteoriteve

  Postuar nga error‎, 11-19-2013 09:48 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,065
  11-19-2013, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,739
  11-19-2013, 09:45 PM Shko tek postimi i fundit
 7. NASA mision nė Mars

  Postuar nga error‎, 11-19-2013 09:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,818
  11-19-2013, 09:40 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post 25 theniet me te bukura nga Albert Einstein

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-22-2013 05:39 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 6,172
  11-03-2013, 01:19 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Hubble zbulon hėnėn e re tė Neptunit

  Postuar nga error‎, 07-24-2013 09:09 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,259
  10-02-2013, 02:41 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Filmohet planeti i paparė ndonjėherė

  Postuar nga error‎, 07-27-2013 04:15 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,639
  09-29-2013, 10:28 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,970
  07-25-2013, 10:21 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Question Alienet na Ndihmuan

  Postuar nga Universi 1‎, 07-22-2013 12:50 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,702
  07-23-2013, 05:15 PM Shko tek postimi i fundit
 12. NASA: Ne Mars bien me shume se 200 asteroide ne vit.

  Postuar nga error‎, 07-23-2013 09:53 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,935
  07-23-2013, 09:53 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Energjia e erret

  Postuar nga error‎, 07-19-2013 02:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,192
  07-19-2013, 02:20 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Perėndimi i Hėnės nė blu

  Postuar nga error‎, 07-16-2013 03:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,754
  07-16-2013, 03:54 PM Shko tek postimi i fundit
 15. WWf alarmon: "Toka po mbytet:

  Postuar nga error‎, 06-23-2013 02:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,088
  06-23-2013, 02:09 PM Shko tek postimi i fundit
 16. NASA zbulon 461 planet si Toka

  Postuar nga error‎, 06-23-2013 02:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,876
  06-23-2013, 02:03 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Me 13 qershor Superhena

  Postuar nga error‎, 06-23-2013 12:31 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 2,148
  06-23-2013, 01:46 PM Shko tek postimi i fundit
 18. 10 njerezit me te zgjuar ne bote

  Postuar nga genc‎, 09-01-2012 09:29 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 11,569
  05-25-2013, 03:57 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post 15 shkurt 2013

  Postuar nga Lejdi Prifti‎, 12-22-2012 12:19 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 4,249
  02-10-2013, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
 20. zbulimet dhe shpikjet e mileniumi te dyte

  Postuar nga genc‎, 08-28-2012 11:40 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 5,880
  08-29-2012, 03:59 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Arrow Zbulohet hena e peste e Plutos

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-24-2012 04:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,974
  07-24-2012, 04:44 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Vrime ne Mars, NASA kap imazhin e vecante

  Postuar nga robotic‎, 07-19-2012 05:46 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,727
  07-19-2012, 09:07 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Arrow Shkencetaret e CERN mendojne se kane thyer shpejtesine e drites

  Postuar nga Elton Balla‎, 09-23-2011 08:16 PM
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Shikime: 25,985
  07-11-2012, 04:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 15,042
  07-05-2012, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 2,988
  06-06-2012, 07:37 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Arrow Zgjidhet misteri i riciklimit te pluhurit Yjor

  Postuar nga Elton Balla‎, 04-18-2012 09:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,649
  04-18-2012, 09:20 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Arrow Zbulohet Supernova me e afert e gjetur ndonjehere

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-26-2012 05:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,773
  03-26-2012, 05:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,274
  02-26-2012, 07:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 37,730
  02-22-2012, 10:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 4,038
  02-21-2012, 10:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Shikime: 4,689
  02-20-2012, 05:56 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Lightbulb Shiu i meteorve i dates 29 Korrik dhe 12 Gusht

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-29-2011 12:40 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 16,123
  02-05-2012, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,818
  01-13-2012, 08:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,662
  01-13-2012, 02:21 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 7,457
  09-16-2011, 05:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 16,489
  08-26-2011, 06:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 9,126
  08-25-2011, 12:12 AM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)