Faqja 2 nga 2 ParėParė 12
Duke treguar temat 51 deri nė 76 nga 76

Forum: Lajme nga Shkenca

Gjithcka mbi lajmet e shkences

  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 12,620
  08-06-2011, 02:02 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Lightbulb Zbulohet hena e katert e Plutonit

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-25-2011 01:44 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 15,968
  07-31-2011, 03:37 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Per here te pare xhirohet vdekja e kometes (Video)

  Postuar nga Trimi‎, 07-14-2011 04:13 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 17,417
  07-14-2011, 02:08 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Zbulohet Galaktika me e vjeter

  Postuar nga Elton Balla‎, 04-18-2011 04:34 AM
  • Pėrgjigje: 13
  • Shikime: 65,934
  07-03-2011, 01:47 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Anija hapsinore Dawn

  Postuar nga Aurora Sollaku‎, 05-04-2011 07:22 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 23,754
  07-03-2011, 01:41 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Post Eklipsi i plote i Henes date 15 Qershor 2011

  Postuar nga Elton Balla‎, 06-15-2011 01:27 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Shikime: 51,291
  07-01-2011, 09:43 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 16,101
  06-27-2011, 06:24 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Post Shperthimi Diellor - Date 7.6.2011

  Postuar nga Elton Balla‎, 06-08-2011 09:09 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 16,261
  06-10-2011, 03:29 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Per here te pare fotografohet Dielli i plote

  Postuar nga Elton Balla‎, 02-08-2011 05:24 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Shikime: 70,623
  04-21-2011, 09:24 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 42,198
  04-19-2011, 10:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Shikime: 79,843
  04-16-2011, 08:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Shikime: 63,293
  03-30-2011, 12:35 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 81,120
  03-30-2011, 12:26 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Shikime: 56,687
  03-20-2011, 08:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 68,228
  03-02-2011, 04:40 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Vrima e Zeze me e re...zbulohet nga Chandra

  Postuar nga Adri‎, 12-02-2010 10:32 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 30,275
  02-05-2011, 04:38 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Post Eklipsi i Diellit i dates 4 Janar 2011

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-30-2010 01:40 AM
  • Pėrgjigje: 15
  • Shikime: 70,165
  01-09-2011, 05:56 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Post Eklipsi henor ne 21 Dhjetor 2010

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-21-2010 05:46 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 14,708
  12-21-2010, 05:46 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 14,819
  12-16-2010, 09:53 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Lightbulb Zbulohet nje yll me gaz zirconium, diamant i rreme

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-08-2010 01:43 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 12,841
  12-08-2010, 01:43 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Exclamation Dy asteroid kalojne prane tokes!

  Postuar nga Adri‎, 09-09-2010 11:47 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 16,679
  12-02-2010, 11:10 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Zbulohet O2 ne henen Rhea

  Postuar nga Adri‎, 11-28-2010 02:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 12,036
  11-28-2010, 02:45 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Kuriozitete astronomike

  Postuar nga Adri‎, 09-02-2010 12:47 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 26,342
  09-02-2010, 12:47 AM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)