Faqja 1 nga 2 12 FunditFundit
Duke treguar temat 1 deri nė 50 nga 76

Forum: Lajme nga Shkenca

Gjithcka mbi lajmet e shkences

 1. 7 arsye per te fshehur egzistencen e UFO-ve

  Postuar nga error‎, 07-16-2013 07:33 PM
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Shikime: 15,271
  02-10-2016, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Kohe me pare Toka ka patur dy Hena

  Postuar nga error‎, 07-19-2013 03:27 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Shikime: 5,101
  02-08-2016, 07:31 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Teleskopi i hapėsirės James Webb

  Postuar nga AstroGirl‎, 07-21-2015 06:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,416
  07-21-2015, 06:04 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Question Fizik

  Postuar nga Qendresa‎, 04-15-2015 09:22 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 1,700
  05-07-2015, 06:23 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,901
  11-28-2013, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Kometa Ison vjen per Krishtlindje

  Postuar nga error‎, 11-19-2013 10:46 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 1,805
  11-20-2013, 04:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,089
  11-19-2013, 10:51 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Uji ne Toke eshte formuar nga perplasja e meteoriteve

  Postuar nga error‎, 11-19-2013 10:48 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,082
  11-19-2013, 10:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,753
  11-19-2013, 10:45 PM Shko tek postimi i fundit
 7. NASA mision nė Mars

  Postuar nga error‎, 11-19-2013 10:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,837
  11-19-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Post 25 theniet me te bukura nga Albert Einstein

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-22-2013 06:39 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 6,252
  11-03-2013, 01:19 AM Shko tek postimi i fundit
 9. Hubble zbulon hėnėn e re tė Neptunit

  Postuar nga error‎, 07-24-2013 10:09 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,281
  10-02-2013, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Filmohet planeti i paparė ndonjėherė

  Postuar nga error‎, 07-27-2013 05:15 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,663
  09-29-2013, 11:28 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,986
  07-25-2013, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Question Alienet na Ndihmuan

  Postuar nga Universi 1‎, 07-22-2013 01:50 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,742
  07-23-2013, 06:15 PM Shko tek postimi i fundit
 12. NASA: Ne Mars bien me shume se 200 asteroide ne vit.

  Postuar nga error‎, 07-23-2013 10:53 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,958
  07-23-2013, 10:53 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Energjia e erret

  Postuar nga error‎, 07-19-2013 03:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,218
  07-19-2013, 03:20 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Perėndimi i Hėnės nė blu

  Postuar nga error‎, 07-16-2013 04:54 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,772
  07-16-2013, 04:54 PM Shko tek postimi i fundit
 15. WWf alarmon: "Toka po mbytet:

  Postuar nga error‎, 06-23-2013 03:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,123
  06-23-2013, 03:09 PM Shko tek postimi i fundit
 16. NASA zbulon 461 planet si Toka

  Postuar nga error‎, 06-23-2013 03:03 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,894
  06-23-2013, 03:03 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Me 13 qershor Superhena

  Postuar nga error‎, 06-23-2013 01:31 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 2,173
  06-23-2013, 02:46 PM Shko tek postimi i fundit
 18. 10 njerezit me te zgjuar ne bote

  Postuar nga genc‎, 09-01-2012 10:29 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 11,648
  05-25-2013, 04:57 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Post 15 shkurt 2013

  Postuar nga Lejdi Prifti‎, 12-22-2012 01:19 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 4,282
  02-10-2013, 09:37 PM Shko tek postimi i fundit
 20. zbulimet dhe shpikjet e mileniumi te dyte

  Postuar nga genc‎, 08-29-2012 12:40 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 5,948
  08-29-2012, 04:59 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Arrow Zbulohet hena e peste e Plutos

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-24-2012 05:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,993
  07-24-2012, 05:44 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Vrime ne Mars, NASA kap imazhin e vecante

  Postuar nga robotic‎, 07-19-2012 06:46 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,750
  07-19-2012, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Arrow Shkencetaret e CERN mendojne se kane thyer shpejtesine e drites

  Postuar nga Elton Balla‎, 09-23-2011 09:16 PM
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Shikime: 26,043
  07-11-2012, 05:03 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 15,067
  07-05-2012, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 3,006
  06-06-2012, 08:37 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Arrow Zgjidhet misteri i riciklimit te pluhurit Yjor

  Postuar nga Elton Balla‎, 04-18-2012 10:20 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,668
  04-18-2012, 10:20 PM Shko tek postimi i fundit
 25. Arrow Zbulohet Supernova me e afert e gjetur ndonjehere

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-26-2012 06:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,792
  03-26-2012, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,328
  02-26-2012, 08:59 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 37,838
  02-22-2012, 11:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 4,071
  02-21-2012, 11:20 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Shikime: 4,714
  02-20-2012, 06:56 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Lightbulb Shiu i meteorve i dates 29 Korrik dhe 12 Gusht

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-29-2011 01:40 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 16,152
  02-05-2012, 07:15 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,836
  01-13-2012, 09:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,676
  01-13-2012, 03:21 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 7,504
  09-16-2011, 06:10 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 16,512
  08-26-2011, 07:35 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 9,146
  08-25-2011, 01:12 AM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)