Duke treguar temat 1 deri nė 8 nga 8

Forum: Teleskopė, Radioskopė, Satelitė, etj

Teleskope, radioskope, satelitė, etj...

 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Historia e teleskopit

  Postuar nga Adri‎, 10-15-2010 12:18 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 60,417
  01-13-2011, 06:32 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Shikime: 10,082
  05-29-2013, 02:10 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Thumbs up Programi Google Earth-perdorimi i tij

  Postuar nga Sahit Rexhepi‎, 02-08-2012 06:48 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,542
  02-08-2012, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Teleskopi per ne udhetim.

  Postuar nga Refet Dehari‎, 06-05-2011 08:25 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Shikime: 10,628
  06-07-2011, 07:39 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow A deshiron qe mos blejsh Telescope?

  Postuar nga Refet Dehari‎, 06-01-2011 08:38 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Shikime: 16,458
  06-03-2011, 06:39 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Shit blerja e Teleskopėve te perdorur!

  Postuar nga Refet Dehari‎, 02-13-2011 04:27 AM
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Shikime: 181,845
  05-22-2011, 08:33 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 13,385
  05-21-2011, 07:50 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Teleskopi dhe perdorimi i tij

  Postuar nga Adri‎, 06-29-2010 11:16 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 33,751
  04-17-2011, 06:10 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Rruga afer Qiellit (informatike)

  Postuar nga Refet Dehari‎, 02-13-2011 04:40 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 19,542
  02-13-2011, 04:40 AM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)