Forum: Mirė se erdhėt, kėtu do tė gjeni gjithēka rreth universit, etj

Mirė se erdhėt, kėtu do tė gjeni gjithēka rreth universit. Na vizitoni...

Sub-Forums Temat / Postimet  Postimi i fundit

 1. Prezantime - Pershendetje - Urime

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 47
  • Postime: 228
 2. Bisedime tė pėrgjithshme...

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 95
  • Postime: 621
 3. Matematikė, fizikė, ekuacione, formula, etj...

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 92
  • Postime: 647
 4. Lajme nga Shkenca

  (1 duke lexuar)

  Gjithcka mbi lajmet e shkences

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 331
 5. Teleskope, radioskope, satelitė, etj...

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 9
  • Postime: 68
 6. Fotografi astronomike

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 15
  • Postime: 97
 7. Leximi juaj ėshtė kėnaqėsia jone, e tė punuarit dhe tė vazhduarit pėr tė zhvilluar kėtė forum.

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 13
  • Postime: 106
 8. Kategoria e Videove

  (1 duke lexuar)

  Tek kjo kategori do tė gjeni tė gjitha videot e bėra nga stafi jonė, nė lidhje me Universin.

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 9
  • Postime: 48
 9. Kėtu do tė gjeni rreht nesh, mbi njohurit dhe inisiativėn pėr zhvillimin e kėtij forumi.

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 4
  • Postime: 81

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 3 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 3 vizitorė)