Duke treguar temat 1 deri nė 14 nga 14

Forum: Fotografi Astronomike

Fotografi astronomike

 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Cfare eshte Astrofotografia

  Postuar nga Adri‎, 11-03-2010 11:47 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 45,214
  11-15-2010, 11:06 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Milky Way / Rruga e qumeshtit

  Postuar nga AstroGirl‎, 07-01-2015 05:26 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 1,741
  07-03-2015, 11:47 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Vrimat e Zeza - Black Holes - Foto Animation

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-29-2010 03:55 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 20,179
  10-04-2013, 08:27 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow M81-82

  Postuar nga Adri‎, 04-21-2011 11:34 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 30,788
  10-04-2013, 08:20 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Planeti Saturn

  Postuar nga besnikseitaj‎, 08-01-2013 10:52 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 2,752
  08-02-2013, 11:24 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Qielli yne 360°

  Postuar nga Adri‎, 05-05-2011 10:27 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Shikime: 40,089
  05-29-2013, 03:30 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Foto nga Eklipsi i Diellit i dates 4 Janar 2011

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-04-2011 08:47 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 24,746
  12-15-2012, 11:54 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Cover photo facebook (tė pėrshtatshme)

  Postuar nga erdi‎, 12-02-2012 12:29 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Shikime: 6,891
  12-03-2012, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Arrow Nebulas - Rete e Gazit

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-29-2010 03:08 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 34,990
  08-22-2012, 10:47 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 3,340
  11-23-2011, 09:55 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Arrow Foto: Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme 19/03/2011

  Postuar nga Trimi‎, 03-20-2011 12:41 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Shikime: 98,857
  10-08-2011, 11:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 34,326
  02-20-2011, 02:18 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow Objekte vrojtuese nga Pofesor: Abdyl Berisha

  Postuar nga Elton Balla‎, 02-13-2011 11:09 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 29,196
  02-14-2011, 12:25 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Arrow Prezentim i Astro dhe video Astronomise sime!

  Postuar nga Refet Dehari‎, 02-11-2011 01:59 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 45,551
  02-13-2011, 02:01 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Arrow NGC 2237 "Rosette Nebula"

  Postuar nga Adri‎, 01-02-2011 09:43 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 22,313
  01-13-2011, 05:29 PM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)