Duke treguar temat 1 deri nė 14 nga 14

Forum: Fotografi Astronomike

Fotografi astronomike

 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Cfare eshte Astrofotografia

  Postuar nga Adri‎, 11-04-2010 12:47 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 45,312
  11-16-2010, 12:06 AM Shko tek postimi i fundit
 1. Milky Way / Rruga e qumeshtit

  Postuar nga AstroGirl‎, 07-01-2015 06:26 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 1,789
  07-03-2015, 12:47 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Vrimat e Zeza - Black Holes - Foto Animation

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-29-2010 04:55 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 20,268
  10-04-2013, 09:27 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow M81-82

  Postuar nga Adri‎, 04-21-2011 12:34 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 30,834
  10-04-2013, 09:20 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Smile Planeti Saturn

  Postuar nga besnikseitaj‎, 08-01-2013 11:52 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 2,803
  08-03-2013, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Qielli yne 360°

  Postuar nga Adri‎, 05-05-2011 11:27 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Shikime: 40,142
  05-29-2013, 04:30 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Foto nga Eklipsi i Diellit i dates 4 Janar 2011

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-04-2011 09:47 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 24,785
  12-15-2012, 12:54 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Thumbs up Cover photo facebook (tė pėrshtatshme)

  Postuar nga erdi‎, 12-02-2012 01:29 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Shikime: 6,978
  12-04-2012, 12:37 AM Shko tek postimi i fundit
 8. Arrow Nebulas - Rete e Gazit

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-29-2010 04:08 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 35,041
  08-22-2012, 11:47 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 3,380
  11-23-2011, 10:55 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Arrow Foto: Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme 19/03/2011

  Postuar nga Trimi‎, 03-20-2011 01:41 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Shikime: 98,913
  10-09-2011, 12:37 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 34,356
  02-20-2011, 03:18 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow Objekte vrojtuese nga Pofesor: Abdyl Berisha

  Postuar nga Elton Balla‎, 02-14-2011 12:09 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 29,227
  02-14-2011, 01:25 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Arrow Prezentim i Astro dhe video Astronomise sime!

  Postuar nga Refet Dehari‎, 02-11-2011 02:59 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 45,596
  02-13-2011, 03:01 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Arrow NGC 2237 "Rosette Nebula"

  Postuar nga Adri‎, 01-02-2011 10:43 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 22,346
  01-13-2011, 06:29 PM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)