Duke treguar temat 1 deri nė 4 nga 4

Forum: Kometat

Gjithēka mbi Kometat.

 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Kometat

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-21-2010 02:36 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 33,132
  07-01-2011, 10:08 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Arrow Kometa: Shoemaker-Levy 9

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-21-2010 11:17 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 32,502
  08-12-2011, 02:57 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Kometa: Halley

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-21-2010 03:25 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Shikime: 34,006
  07-02-2011, 08:43 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Sedna

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-26-2010 05:29 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 24,033
  10-26-2010, 05:29 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Brezi Kuiper dhe Reja-Oort

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-26-2010 04:04 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 24,486
  10-26-2010, 04:04 PM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)