Duke treguar temat 1 deri nė 13 nga 13

Forum: Teori - Studime - Fakte

Leximi juaj ėshtė kėnaqėsia jone, e tė punuarit dhe tė vazhduarit pėr tė zhvilluar kėtė forum.

 1. Arrow Civilizimi i jetes ne Univers dhe tipat e tyre

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-10-2011 05:26 PM
  • Pėrgjigje: 13
  • Shikime: 81,465
  10-06-2013, 11:26 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Te vertetat e Shenjave te Horoskopit

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-29-2011 12:38 AM
  • Pėrgjigje: 17
  • Shikime: 22,227
  10-02-2013, 12:25 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow 50 fakte nga jeta e Albert Ajnshtajnit

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-22-2012 02:40 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 16,481
  05-28-2013, 05:49 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Trillimet e 21-12-2012 ose sic njihet ndryshe si Fundi i Botes

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-06-2012 09:52 PM
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Shikime: 18,974
  05-07-2013, 09:00 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Lista e 50 shkencetareve me te famshem ne bote.

  Postuar nga genc‎, 08-29-2012 01:29 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Shikime: 14,159
  12-22-2012, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Raliteti - Mendjet e Bukura, Shkenca dhe Fantashkenca

  Postuar nga Scion‎, 06-12-2011 04:38 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Shikime: 34,970
  07-05-2012, 11:29 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Arrow Perplasja e Galaktikes tone Milky Way me Andromeden

  Postuar nga Elton Balla‎, 04-19-2012 03:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,677
  04-19-2012, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Arrow Asgje me e shpejt se drita

  Postuar nga Elton Balla‎, 02-26-2012 05:00 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 3,527
  02-26-2012, 10:08 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Arrow Shpejtesia e Imagjinates - Shpejtesia e Mendimit

  Postuar nga Elton Balla‎, 05-31-2011 11:51 PM
  • Pėrgjigje: 17
  • Shikime: 68,544
  02-09-2012, 02:58 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,140
  01-01-2012, 11:00 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow LHC dhe kerkimi per orgjinen e mases

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-28-2011 11:55 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,465
  12-28-2011, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Arrow Te vertetat dhe skeptizmat e kometes Elenin

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-16-2011 10:44 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 4,268
  10-16-2011, 10:44 PM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)