Duke treguar temat 1 deri nė 11 nga 11

Forum: Astrofizika dhe Astronomia

Astrofizika dhe Astronomia.

Sub-Forums Temat / Postimet  Postimi i fundit

 1. Ky forum i pėrket pytjeve si pėrshembull: Pėrse rrotullohet Toka. Pėrse nuk ka jetė nė Hėnė, etj.

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 4
  • Postime: 24
 2. Katalogu Messier

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 10
  • Postime: 12
 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Cfare eshte Astrofizika

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-29-2011 02:29 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,576
  10-29-2011, 02:29 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Cfare eshte Astronomia

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-24-2011 12:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 48,392
  01-24-2011, 12:21 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Fjalor astronomik

  Postuar nga Lejdi Prifti‎, 10-24-2012 06:04 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Shikime: 14,238
  11-17-2013, 07:39 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Hėnat e Planeteve

  Postuar nga Kęrlighed‎, 12-12-2012 06:56 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 4,064
  03-11-2013, 05:45 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Guide rreth Spektrit Elektromagnetik

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-21-2012 11:39 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 6,914
  08-22-2012, 09:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,193
  02-18-2012, 05:30 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Percaktimi i Planeteve. 53 Pyetje & Pergjigje

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-30-2012 12:56 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 7,098
  01-30-2012, 12:56 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Klasifikimi i Yjeve sipas tipave te tyre

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-20-2011 01:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 6,576
  11-20-2011, 01:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,857
  11-18-2011, 12:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 14,253
  11-16-2011, 03:48 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Shkallet e Universit

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-24-2011 06:58 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,021
  10-24-2011, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Arrow Njesite Astronomike

  Postuar nga Aurora Sollaku‎, 02-09-2011 10:53 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 49,091
  02-09-2011, 10:53 AM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)