Duke treguar temat 1 deri nė 11 nga 11

Forum: Astrofizika dhe Astronomia

Astrofizika dhe Astronomia.

Sub-Forums Temat / Postimet  Postimi i fundit

 1. Ky forum i pėrket pytjeve si pėrshembull: Pėrse rrotullohet Toka. Pėrse nuk ka jetė nė Hėnė, etj.

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 4
  • Postime: 24
 2. Katalogu Messier

  Forum Actions:

  Forum Statistics:

  • Tema: 10
  • Postime: 12
 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Cfare eshte Astrofizika

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-29-2011 03:29 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,610
  10-29-2011, 03:29 AM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Cfare eshte Astronomia

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-24-2011 01:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 48,505
  01-24-2011, 01:21 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Post Fjalor astronomik

  Postuar nga Lejdi Prifti‎, 10-24-2012 07:04 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Shikime: 14,428
  11-17-2013, 08:39 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Hėnat e Planeteve

  Postuar nga Kęrlighed‎, 12-12-2012 07:56 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Shikime: 4,163
  03-11-2013, 06:45 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Guide rreth Spektrit Elektromagnetik

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-22-2012 12:39 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 6,980
  08-22-2012, 10:27 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 3,244
  02-18-2012, 06:30 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Percaktimi i Planeteve. 53 Pyetje & Pergjigje

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-30-2012 01:56 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 7,165
  01-30-2012, 01:56 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Klasifikimi i Yjeve sipas tipave te tyre

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-20-2011 02:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 6,642
  11-20-2011, 02:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,868
  11-18-2011, 01:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Shikime: 14,375
  11-16-2011, 04:48 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Shkallet e Universit

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-24-2011 07:58 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,039
  10-24-2011, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Arrow Njesite Astronomike

  Postuar nga Aurora Sollaku‎, 02-09-2011 11:53 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 49,199
  02-09-2011, 11:53 AM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)