Duke treguar temat 1 deri nė 4 nga 4

Forum: Pėrse ndodh kjo/ajo

Ky forum i pėrket pytjeve si pėrshembull: Pėrse rrotullohet Toka. Pėrse nuk ka jetė nė Hėnė, etj.

 1. Arrow Perse nuk e ndjejme rrotullimin e Tokes

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-17-2012 11:08 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Shikime: 14,605
  11-20-2016, 09:54 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Perse rrotullohet Toka

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-21-2011 07:03 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 5,751
  02-08-2016, 09:06 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Si i lajnė duart astronautėt nė hapėsirė?

  Postuar nga erdi‎, 02-04-2013 05:58 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Shikime: 3,147
  02-05-2013, 01:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,777
  11-08-2011, 11:55 PM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)