Duke treguar temat 1 deri nė 17 nga 17

Forum: Mėsime Astronomie nė Version Flash

Kjo kategori pėrmban mėsime tė ndryshme rreth Astronomisė, por jo nė formė artikulli, por Flash.

 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Shkallet e Universit

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-21-2011 09:17 PM
  • Pėrgjigje: 22
  • Shikime: 10,615
  06-24-2013, 06:03 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Arrow Spektri Elektromagnetik

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 03:25 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 3,614
  05-16-2015, 07:19 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Rrotullimi i Tokes rreth Djellit, Rrezet, dhe Stinet

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-26-2010 03:32 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Shikime: 48,775
  06-08-2014, 11:52 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,538
  10-06-2013, 10:40 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Krahasimi i Planeteve dhe Yjeve

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-30-2011 05:50 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 3,995
  10-04-2013, 09:55 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 1,946
  09-07-2013, 04:11 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Guide rreth Meteoreve

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-27-2012 05:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 5,126
  07-11-2013, 12:12 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow 3 ligjet e Kepler

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 04:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 3,371
  05-29-2013, 10:04 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Distanca e objekteve ne hapesire

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-22-2012 03:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,915
  08-22-2012, 03:41 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Arrow Qendra e Mases ne 2 objekte

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,449
  08-20-2012, 04:36 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Arrow Vezhgimi i Supernoves

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 03:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,851
  08-20-2012, 03:56 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Arrow Fusioni i Protoneve, Neutroneve, dhe Positroneve

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 02:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,624
  08-20-2012, 02:38 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow Karakteristikat e Sistemit tone Diellor

  Postuar nga Elton Balla‎, 04-06-2012 12:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,333
  04-06-2012, 12:24 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Arrow Llogaritja e Ligjit Gravitacional te Isaac Newton

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-09-2012 06:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,956
  03-09-2012, 06:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 1,923
  01-26-2012, 10:27 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Arrow Formimi i Sistemit tone Diellor

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-30-2011 01:57 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,444
  12-30-2011, 01:57 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,840
  12-30-2011, 01:23 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Arrow Simulimi i dites dhe i temperatures tek Merkuri

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-30-2011 12:59 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,568
  12-30-2011, 12:59 AM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)