Duke treguar temat 1 deri nė 17 nga 17

Forum: Mėsime Astronomie nė Version Flash

Kjo kategori pėrmban mėsime tė ndryshme rreth Astronomisė, por jo nė formė artikulli, por Flash.

 1. Arrow Tema Ngjitėse Ngjitėse: Shkallet e Universit

  Postuar nga Elton Balla‎, 10-21-2011 10:17 PM
  • Pėrgjigje: 22
  • Shikime: 10,729
  06-24-2013, 07:03 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Arrow Spektri Elektromagnetik

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 04:25 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 3,657
  05-16-2015, 08:19 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Rrotullimi i Tokes rreth Djellit, Rrezet, dhe Stinet

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-26-2010 04:32 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Shikime: 48,914
  06-09-2014, 12:52 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 2,556
  10-06-2013, 11:40 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Krahasimi i Planeteve dhe Yjeve

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-30-2011 06:50 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Shikime: 4,055
  10-04-2013, 10:55 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 1,965
  09-07-2013, 05:11 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Guide rreth Meteoreve

  Postuar nga Elton Balla‎, 01-27-2012 06:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 5,138
  07-11-2013, 01:12 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow 3 ligjet e Kepler

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 05:24 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 3,396
  05-29-2013, 11:04 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Distanca e objekteve ne hapesire

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-22-2012 04:41 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,931
  08-22-2012, 04:41 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Arrow Qendra e Mases ne 2 objekte

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 05:36 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,481
  08-20-2012, 05:36 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Arrow Vezhgimi i Supernoves

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 04:56 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,862
  08-20-2012, 04:56 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Arrow Fusioni i Protoneve, Neutroneve, dhe Positroneve

  Postuar nga Elton Balla‎, 08-20-2012 03:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,636
  08-20-2012, 03:38 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow Karakteristikat e Sistemit tone Diellor

  Postuar nga Elton Balla‎, 04-06-2012 01:24 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,349
  04-06-2012, 01:24 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Arrow Llogaritja e Ligjit Gravitacional te Isaac Newton

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-09-2012 07:05 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,972
  03-09-2012, 07:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Shikime: 1,936
  01-26-2012, 11:27 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Arrow Formimi i Sistemit tone Diellor

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-30-2011 02:57 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,455
  12-30-2011, 02:57 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,861
  12-30-2011, 02:23 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Arrow Simulimi i dites dhe i temperatures tek Merkuri

  Postuar nga Elton Balla‎, 12-30-2011 01:59 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,579
  12-30-2011, 01:59 AM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)