Duke treguar temat 1 deri nė 10 nga 10

Forum: Katalogu Messier

Katalogu Messier

 1. Arrow Katalogu Messier M91 - M100

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-30-2013 03:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,524
  11-30-2013, 03:45 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Katalogu Messier 81 - 90

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-30-2013 01:53 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,853
  11-30-2013, 01:53 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Katalogu Messier 71 - 80

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-09-2013 12:39 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,729
  07-09-2013, 12:39 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Katalogu Messier 61 - 70

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-02-2013 12:09 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,900
  07-02-2013, 12:09 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Katalogu Messier 51 - 60

  Postuar nga Elton Balla‎, 06-30-2013 07:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,727
  06-30-2013, 07:38 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Katalogu Messier 41 - 50

  Postuar nga Elton Balla‎, 06-29-2013 11:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,734
  06-29-2013, 11:53 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Arrow Katalogu Messier 31 - 40

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-06-2012 12:25 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 3,275
  08-02-2012, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Arrow Katalogu Messier 21 - 30

  Postuar nga Elton Balla‎, 06-02-2012 07:58 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,388
  06-02-2012, 07:58 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Arrow Katalogu Messier 11 - 20

  Postuar nga Elton Balla‎, 04-10-2012 08:46 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,254
  04-10-2012, 08:46 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow Katalogu Messier 1 - 10

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-29-2012 10:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,019
  03-29-2012, 10:16 PM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)