Duke treguar temat 1 deri nė 10 nga 10

Forum: Katalogu Messier

Katalogu Messier

 1. Arrow Katalogu Messier M91 - M100

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-30-2013 02:45 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,501
  11-30-2013, 02:45 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Arrow Katalogu Messier 81 - 90

  Postuar nga Elton Balla‎, 11-30-2013 12:53 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,829
  11-30-2013, 12:53 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Arrow Katalogu Messier 71 - 80

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-09-2013 11:39 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,708
  07-09-2013, 11:39 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Arrow Katalogu Messier 61 - 70

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-01-2013 11:09 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,878
  07-01-2013, 11:09 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Arrow Katalogu Messier 51 - 60

  Postuar nga Elton Balla‎, 06-30-2013 06:38 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,708
  06-30-2013, 06:38 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Arrow Katalogu Messier 41 - 50

  Postuar nga Elton Balla‎, 06-29-2013 10:53 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 1,720
  06-29-2013, 10:53 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Arrow Katalogu Messier 31 - 40

  Postuar nga Elton Balla‎, 07-05-2012 11:25 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Shikime: 3,220
  08-02-2012, 07:04 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Arrow Katalogu Messier 21 - 30

  Postuar nga Elton Balla‎, 06-02-2012 06:58 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,371
  06-02-2012, 06:58 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Arrow Katalogu Messier 11 - 20

  Postuar nga Elton Balla‎, 04-10-2012 07:46 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,239
  04-10-2012, 07:46 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Arrow Katalogu Messier 1 - 10

  Postuar nga Elton Balla‎, 03-29-2012 09:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Shikime: 2,002
  03-29-2012, 09:16 PM Shko tek postimi i fundit

Opsionet dhe Informacionet e Forumit

Vizitorėt qė po lexojnė kėtė Forum.

Aktualisht kemi 1 pėrdorues duke lexuar kėtė forum. (0 anėtarė dhe & 1 vizitorė)