No Recent Activity

1 Mesazhet e Anėtarėve

Duke treguar mesazhet e vizitorėve 1 ne 1 nga 1
About Pranvera Hyseni

Basic Information

About Pranvera Hyseni
Biografia:
Jetoj ne qytetin Vushtrri te Kosoves. Jam e interesuar ne Astronomi dhe Fizik.
Vendodhja:
Kosovė
Interesat:
Astronomi
Profesioni:
Student

Kontakti


Kjo Faqe
http://www.universalb.com/member.php/1066-Pranvera-Hyseni?s=2ae38ce26a7979eea652e94e607009f6
Mėnyra e Kontaktit

Dėrgo njė mesazh tek Pranvera Hyseni duke pėrdorur adresat e mėposhtme...

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
2
Postimet Ditore
0.00
Mesazhet e Anėtarėve
Mesazhet Totale
1
Mesazhi i Fundit
02-23-2013 02:31 PM
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
04-23-2013 03:09 PM
Dita e Regjistrimit
02-23-2013
Referime
0

3 Shokėt

 1. adi adi nuk ėshtė nė linjė

  Moderator

  adi
 2. Elton Balla Elton Balla nuk ėshtė nė linjė

  Oxford Astrophysics

  • Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Elton Balla
  • Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo te Elton Balla
  Elton Balla
 3. genc genc nuk ėshtė nė linjė

  Junior Member

  genc
Duke treguar shokėt 1 nė 3 nga 3