No Recent Activity

1 Mesazhet e Anėtarėve

 1. Chỉ có duy nhất tại Dich vu ke toan tai bac ninh giį rẻ chuyźn nghiệp
  Hay banh có nhu cầu Hoc chung chi ke toan o cau giay tốt nhất hiện nay
  Hay phł hợp cho tất cả cįc bạn Hoc ke toan o dau tot tai dong da ở đāu có kế toįn
  Ở đấy đć có Trung tam ke toan Hą Nội tốt nhất hiện nay
  Bạn muốn học kế toįn hay Dich vu ke toan tai bac ninh gia re chuyźn nghiźp uy tķn
  Trung tām kế toįn Hoc ke toan o cau giay giảm nay khi đi đăng kķ
Duke treguar mesazhet e vizitorėve 1 ne 1 nga 1
About Aleksi Spaik

Basic Information

About Aleksi Spaik
Biografia:
Fjala dashuri eshte e shkurter por ajo permbledhe brenda saj gjitheēka :shpirtin, zemren,jeten, gjithe qenjenDashuria lind nga besimi, jeton nga shpresa dhe vdes nga meshiraDashuria eshte si lufta: fillon lehte, por mbaron veshtire.Dashuria eshte dobesia me fisnike e mendjesDashuria shikon jo me sy, por megjith shpirt
Interesat:
gamw thn apostasiii gamwwwwwwwww :@:@, Inteligjenca, Poezit e kadares, bukuri e perdhenuar, Stasou m
Profesioni:
Kameramann, ska

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
3
Postimet Ditore
0.00
Mesazhet e Anėtarėve
Mesazhet Totale
1
Mesazhi i Fundit
03-02-2016 02:52 PM
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
02-25-2013 05:23 PM
Dita e Regjistrimit
02-23-2013
Referime
0