No Recent Activity
About Space Robot

Basic Information

Datėlindja
February 15, 1999 (18)
About Space Robot
Biografia:
I apasionuar pas shkences , hapesires dhe teknologjise.
Vendodhja:
Albania
Interesat:
Technology , Space , Universe
Profesioni:
Student

Firma


Somewhere something incredible is waiting to be known...

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
44
Postimet Ditore
0.03
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
06-21-2013 12:36 PM
Dita e Regjistrimit
05-25-2013
Referime
0