No Recent Activity
About Anna Maria

Basic Information

About Anna Maria
Biografia:
Jam 13 vjec e gjysem po perfundoj klasen e 7 dhe jam nxenese shembullore kam pasion matematiken ,fiziken,kimine dhe muziken sidomos kengen
Vendodhja:
vlore

Kontakti


Kjo Faqe
http://www.universalb.com/member.php/1133-Anna-Maria?s=6f1ebd106042b783cd959d4fe68958d9
Mėnyra e Kontaktit

Dėrgo njė mesazh tek Anna Maria duke pėrdorur adresat e mėposhtme...

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
2
Postimet Ditore
0.00
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
05-26-2013 11:21 AM
Dita e Regjistrimit
05-26-2013
Referime
0