No Recent Activity

1 Mesazhet e Anėtarėve

  1. pershendetje te gjithve shpresoj te marrim sa me shum pergjigje qe na pelqejn dhe te mbushemi me dituri ..per te kuptuar me mir jeten qe ne jetojm ..
Duke treguar mesazhet e vizitorėve 1 ne 1 nga 1
About Bruno Shkurti

Basic Information

Datėlindja
September 18, 1993 (23)
About Bruno Shkurti
Biografia:
me pelqen shum fizika e avancuar kam deshir te kuptoj boten qe na rrethon se si funkionon ajo dhe universin .
Vendodhja:
librazhd
Interesat:
sportet ne pergjesi dhe shum kozmologjia

Kontakti


Kjo Faqe
http://www.universalb.com/member.php/1290-Bruno-Shkurti?s=41d7917c4a66870cbbb05efe7ed719e4
Mėnyra e Kontaktit

Dėrgo njė mesazh tek Bruno Shkurti duke pėrdorur adresat e mėposhtme...

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
4
Postimet Ditore
0.00
Mesazhet e Anėtarėve
Mesazhet Totale
1
Mesazhi i Fundit
02-26-2014 05:21 AM
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
03-12-2014 01:46 AM
Dita e Regjistrimit
02-26-2014
Referime
0