Tab Content
No Recent Activity
About merisa

Basic Information

About merisa
Biografia:
kam lindur ne tirane.me pelqejne shume sportet sidomos hipizmi.me pelqen moda dhe e ndjek shume.nuk me pelqejne personat mendjemedhenj.
Vendodhja:
Tirane
Interesat:
muzika dhe kercimi

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
4
Postimet Ditore
0.00
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
04-06-2015 02:41 PM
Dita e Regjistrimit
04-06-2015
Referime
0