Tab Content
No Recent Activity

3 Mesazhet e Anėtarėve

 1. những cįch Học kế toįn xāy dựng ở đāu tốt hiện nay chỉ có
  cįc cįch học tại Trung tām học kế toįn xāy lắp thąnh thạo thực tế
  học phķ giảm tại Học kế toįn thương mại ở hą nội khi đăng kķ
  chśc cįc bạn có tại Địa chỉ học kế toįn trźn excel ở cįch học
  kế toįn trźn tại Học thực hąnh kế toįn fast misa kčm theo cả
  được khuyến mại lớn tại Khóa học kế toįn xāy dựng xāy lắp cłng với cįc
 2. Ke te drejte.Kisha kohe pa bere log-in ketu.Ne fakt tani po e lexoj :s
  Gjithsesi Jam shum aktiv te faqja Universalbit ne Fb,se kemi 17 mije like,dhe duhet mbajtur gjalle edhe andej cti besh ...ti mir? Come va la vita?
 3. Adri ke humbur . duku edhe ketej ndonjehere . Gjithe te mirat (^_^)
Duke treguar mesazhet e vizitorėve 1 ne 3 nga 3
About Adri

Basic Information

Firma


Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
49
Postimet Ditore
0.02
Mesazhet e Anėtarėve
Mesazhet Totale
3
Mesazhi i Fundit
03-02-2016 10:03 AM
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
07-09-2013 08:35 PM
Dita e Regjistrimit
06-29-2010
Referime
2

6 Shokėt

 1. Albert Einstein Albert Einstein nuk ėshtė nė linjė

  Member

  Albert Einstein
 2. Aurora Sollaku Aurora Sollaku nuk ėshtė nė linjė

  Astronomi

  Aurora Sollaku
 3. Elton Balla Elton Balla nuk ėshtė nė linjė

  Oxford Astrophysics

  • Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Elton Balla
  • Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo te Elton Balla
  Elton Balla
 4. flori flori nuk ėshtė nė linjė

  Junior Member

  • Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek flori
  flori
 5. KristiG KristiG nuk ėshtė nė linjė

  Meteorologji

  • Dergoni njė mesazh nėpėrmjet Skype™ tek KristiG
  KristiG
 6. Refet Dehari Refet Dehari nuk ėshtė nė linjė

  Member

  Refet Dehari
Duke treguar shokėt 1 nė 6 nga 6