Tab Content
No Recent Activity
About Durrsake

Basic Information

About Durrsake
Vendodhja:
Itali
Profesioni:
Arkitekture

Firma


Bukurine na e jep zoti kurse per tu bere i ditur duhet vullnet dhe arrihet,dhe nqs te gjithe do ishin te ditur atehere do dallonin nga bukuria njerezit! Bukuria pjese e identitetit personal.

Kontakti


Kjo Faqe
http://www.universalb.com/member.php/513-Durrsake?s=13277d76d1c465546330dee383a29231
Mėnyra e Kontaktit

Dėrgo njė mesazh tek Durrsake duke pėrdorur adresat e mėposhtme...

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
1
Postimet Ditore
0.00
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
10-19-2011 01:32 AM
Dita e Regjistrimit
10-19-2011
Referime
0

1 Friend

  1. Elton Balla Elton Balla nuk ėshtė nė linjė

    Oxford Astrophysics

    • Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Elton Balla
    • Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo te Elton Balla
    Elton Balla
Duke treguar shokėt 1 nė 1 nga 1