Tab Content
No Recent Activity
About Dehumanus

Basic Information

Datėlindja
June 16
About Dehumanus
Biografia:
Studioj fizike ne universitetin Milano Bicocca ,kam si plan te bej me pas nje master ne astrofizike ne Bologna ,e me kismet pas nje eksperience pune paraprake (gjithmone ne rangun e kerkimeve shkencore ne fushen e fizikes&astronomise) ,do doja ta mbyllja me lezet me nje PhD ne astrofizike o ne diēka tjeter ....ndoshta pse jo dhe ne diēka qe ka te beje me inxhinierine aero-hapsinore (ingegneria aerospaziale) pasi e kam pas gjithmone enderr ,pastaj kjo e fundit eshte dhe me shume praktike ...
Vendodhja:
Milano
Interesat:
Astronomia ,Fizika ,Filozofia ,Psikologjia ,Koleksionizmi i karmonedhave & monedhave ,,,,
Profesioni:
Student

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
2
Postimet Ditore
0.00
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
01-31-2012 05:00 PM
Dita e Regjistrimit
01-26-2012
Referime
0