No Recent Activity
About Frederik Bilca

Basic Information

About Frederik Bilca
Biografia:
Kam lindur ne qytetin naftetar Kucove nga prinder naftetare.Mbasi mbarova te mesmen ne Teknikumin e Naftes ku u diplomova Teknik i Mesem Elektromekanik punova ne ndermarj. e Cpim-Kerkimit te Naftes per nje vit.Kreva sherbimin ushtarak ne Aviacionin e Vlores per tre vjet.Pas ushtrise punova mekanik
ne Uzinen e Naftes ne sektorin e sondave te reja dhe te atrecimit
ku pa shkeputje nga puna fillova Filjalin e Univ.Tiranes ne qytetin e Beratit ne degen Inxhinjeri Mekanike per tre vjet.Kam per hob
qysh ne shkollen e mesme shkencen ne pergjithesi.Ne vecanti Fushen Magnetike dhe Sizmiken.Ne maj.1997 mergova familjarish
ne Greqi.Kam botuar disa artikuj shkencore jo pak te pelqyshem-
sic mi kane quajtur.
Vendodhja:
ATHINE
Interesat:
SHkenca ne pergjithesi

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
12
Postimet Ditore
0.01
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
01-28-2017 01:38 AM
Dita e Regjistrimit
05-07-2012
Referime
0