No Recent Activity

6 Mesazhet e Anėtarėve

 1. Universi yne permban me miliona mistere te cilat ne perpiqemi t'i zbulojme.
 2. Dhe frymezuesi im eshte Albert Einstein .
 3. Une jam nje student i shkences.
 4. Shkenca eshte fantastike.
Duke treguar mesazhet e vizitorėve 1 ne 6 nga 6
About Isaac Newton

Basic Information

About Isaac Newton
Biografia:
Jam nje student i shkences tmerrsisht i apasionuar pas saj.
https://www.facebook.com/pages/ScienceTech/106032426191939?ref=hl
Vendodhja:
USA
Interesat:
Shkenca,Shpikjet,Eksperimentet
Profesioni:
Shkencetar i ardhshem

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
14
Postimet Ditore
0.01
Mesazhet e Anėtarėve
Mesazhet Totale
6
Mesazhi i Fundit
08-27-2012 01:41 PM
Shėnimet Personale
Total User Notes
1
Most Recent User Note
08-18-2012 10:02 PM
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
08-31-2012 12:15 PM
Dita e Regjistrimit
08-14-2012
Referime
0

3 Shokėt

 1. 'albert' 'Podvorica' 'albert' 'Podvorica' nuk ėshtė nė linjė

  Junior Member

  'albert' 'Podvorica'
 2. Elton Balla Elton Balla nuk ėshtė nė linjė

  Oxford Astrophysics

  • Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Elton Balla
  • Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo te Elton Balla
  Elton Balla
 3. Mandi Mandi nuk ėshtė nė linjė

  RoB ZoTi

  Mandi
Duke treguar shokėt 1 nė 3 nga 3