No Recent Activity
About Bujar S. Kryeziu

Basic Information

About Bujar S. Kryeziu
Biografia:
Kam lindur ne vititn 1999 ne komunen e dragashit.Aty jam rritur dhe kam filluar shkollimin.Kam sukses te shkelqyeshem.Tani jam ne kl. e 8.
Vendodhja:
Tani jetoj ne Komunen e Prizrenit
Interesat:
Hobi im eshte te flas shu mGjuhe.Tani di ti flas vetem 2 Gjuhe dhe ato jane:Gjuha Angleze,Gj.Turke
Profesioni:
Une ne te ardhemen enderroj te jem nje matematicient ose nje arkitekt i mir.

Statistikat


Postimet Totale
Postimet Totale
0
Postimet Ditore
0
Informacione tė Pėrgjithshme
Aktiviteti i Fundit
09-14-2012 01:43 PM
Dita e Regjistrimit
09-05-2012
Referime
0

1 Friend

  1. Elton Balla Elton Balla nuk ėshtė nė linjė

    Oxford Astrophysics

    • Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Elton Balla
    • Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo te Elton Balla
    Elton Balla
Duke treguar shokėt 1 nė 1 nga 1