Rregjistrimi

Regjistrimi nė Klubin Shkencor "Universalb"

Platforma e Facebook.

Nėse keni dėshirė tė bėni njė lidhje regjistrimi direkt nga Facebook, kliko tek butoni i "Connect with Facebook". Mos harro, ky buton vlen edhe pėr identifikimin tuaj nė tė ardhmen, qė do tė thotė, sa herė qė ju vizitoni forumin dhe keni dėshirė tė shkruani ose komentoni ju duhet tė klikoni tek ky buton pėr tė bėrė identifikimin dhe pastaj tė vazhdoni aktivitetin. (Regjistrimi nga Facebook zgjat vetėm 2 sekonda. kur tė dali tabela e aplikimit, tė lutem kliko allow pėr tė pėrfunduar regjistrimin).

Informacion i Domosdoshėm.

Ky regjistrim ėshtė ndryshe nga ai i Facebook, qė do tė thotė, sa herė qė ju vizitoni forumin, ju duhet tė fusni emrin dhe passwordin tek kutiat pėrkatese tė identifikimit.

Ju lutem shkruani emrin me tė cilin ju doni tė rregjistroheni nė kėte faqė.

Ju lutemi shkruani Passwordin pėr llogarinė tuaj.

Ju lutem shkruani njė adresė email tė vlefshme pėr veten tuaj.

Kush eshte kryeqyteti i Shqiperise

Informacion Shtesė

Nėse ju jeni referuar tek kjo faqe nga njė anėtar i regjistruar i forumit "Universalb", shkruani emrin e tij kėtu, nėse jo lejeni bosh.

Tė gjitha oraret sipas zonave mund tė korrigjohen automatikisht pėr tė treguar kohėn e saktė pėr vendndodhjen tuaj nė botė.

In addition, you may set the appropriate option to allow for daylight savings time in your part of the world.

Nga koha nė kohė, administratorėt dhe anėtarėt e tjerė mund tju dėrgojnė lajmėrime ose mesazhe. Nėse ju nuk doni tė merni Email nga njerėz tė caktuar, atėherė ju mund tė ēaktivizoni opsionet.

Rregullat e Forumit

Pėr tė vazhduar rregjistrimin ti duhet tė pranosh pa tjetėr rregullat e forumit:

Forum Rules

Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Complete Registration' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.

Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e Universalb do tė pėrpiqen tė lėvizin tė gjitha mesazhet e pakėndshme, ėshtė e pamundur pėr ne tė shikojmė cdo mesazh. Tė gjitha mesazhet shprehin kėndvėshtrimet e autorit, dhe jo tė administratorėve tė Universalb.

Duke rėnė dakord me kėto rregulla, ju garantoni se nuk do tė postoni asnjė mesazh qė ėshtė i pahijėshėm, vulgarė, me orientim seksual, tė urrejtėshme, kėrcėnuese, ose ndryshe qė thyen tė gjitha rregullat.

Administratorėt e Universalb kanė tė drejtė tė fshijnė, zhvendosin tė gjithė ato materiale fyese.