Faqja 1 deri nė 6 nga 6

Tema: Foto nga Eklipsi i Diellit i dates 4 Janar 2011

 1. #1
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Arrow Foto nga Eklipsi i Diellit i dates 4 Janar 2011

  Fatkeqesisht rete qene shume prezente,por me ne fund arritem synimin.
  Duket dhe nje eklips tjeter i cuditshem i nje Sunspot(Njolle djellore) me henen...


  Foto te mara nga Adri
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 2. #2

  Default

  thnxxx Adrit x foton,, tonit pčr postimin
  wow

 3. #3
  Member enxhi's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Dec 2010
  Vendodhja
  ALBANIA
  Postime
  35

  Default

  e papare kjo :-)
  Success doesn't come to you…you go to it.

 4. #4
  Astronomi Adri's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Postime
  49

  Default

  Fotot u bene update...

 5. #5
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Dec 2012
  Postime
  6

  Default

  foto te papara

 6. #6
  UniverseScience Lejdi Prifti's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Aug 2012
  Vendodhja
  A, A
  Postime
  73

  Default

  Fantastike si foto!

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •