Faqja 2 nga 2 ParėParė 12
Faqja 26 deri nė 38 nga 38

Tema: Rreth Nesh - Klubi Universalb

 1. #26
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  Quote Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SwaG Shiko Postimin
  suksese tmetejshme
  Flm Swag dhe mireserdhe
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 2. #27
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2014
  Postime
  1

  Default

  a kish pas mundsi mem ndihmu diqka rreth ni seminari qe do ta bej per shkoll , per mesimin madhesite e dukshme dhe abolute yjore,( mundesishte nje link ku mund te marr shenime), ne ASTRONOMI 12 gjimnazi shkenca te natyres .

 3. #28
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2015
  Postime
  2

  Default

  flm shumeeeeee <3

 4. #29
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2015
  Postime
  1

  Default

  pershendetje! sapo u regjistrova ne ket klub sepse me pelqeu shum. Doja te me tregoni me shum per probleme matematikore pasi lenden e matematikes e kam shum per qef keshtu desha tju pyes si mund ti shfaq problemet qe dua tme ndihmoni ne lidhje me to ose si duhet komunikuar me ju?
  ju falemnderit per mirkuptim!
  gjitha tmirat

 5. #30

  Default

  Flm

 6. #31

  Default

  x/86=15/43


  Ju lutem a me tregoni zgjidhjen???

 7. #32

  Default Zgjidheni

  x/86=15/43


  Ju lutem a me tregoni zgjidhjen???

 8. #33

  Default

  A me trgoni kete detyr ju lutem???

  x/86=15/43

 9. #34

  Default Pershendetje

  A me trgoni kete detyr ju lutem???

  x/86=15/43

 10. #35
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2016
  Postime
  1

  Default

  te gjenden funksionet trigonometrike te trekendeshi kenddrejt 45 shkall ju lutem

 11. #36
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Oct 2016
  Postime
  2

  Default

  suksese te medha ju uroj ............

 12. #37
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Oct 2016
  Postime
  2

  Red face

  ju lutem mundt te me ndihmoni me kte ushtrim ???
  diagonalet e rombit jane 12m dhe 16 m. gjeni:
  a)brinjene rombit
  b)lartesine e rombit
  c) siperfaqen e qarkut te brendashkruar
  plzzzzzzzzzzzzzzzzz me duhet per sottttttttttt ju lutemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 13. #38
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Nov 2016
  Postime
  2

  Default

  Mund tju bej nje pyetje ne lidhje me vertetimet e indetiteteve?

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •