Faqja 1 deri nė 4 nga 4

Tema: Nje shetitje neper Hapesire, Yjet Galaktikat, Konstelacionet

 1. #1
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Arrow Nje shetitje neper Hapesire, Yjet Galaktikat, Konstelacionet

  Nje shetitje neper Hapesire (Yjet, Galakaktikat, Konstelacionet)
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 2. #2

  Default

  te lumte dora :=)

 3. #3
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  :=)
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 4. #4
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2014
  Vendodhja
  librazhd
  Postime
  4

  Default

  superrrrrrrrrr pun e shkelqyerr ..

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •