Faqja 1 deri nė 2 nga 2

Tema: Programi Google Earth-perdorimi i tij

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2012
  Postime
  1

  Thumbs up Programi Google Earth-perdorimi i tij

  Ne google earth mundeni te shikoni yjet[sky],mars,henen[moon]dhe planetin ton te dashur TOKEN ja ketu mund te donwloadoni http://www.google.com/earth/index.html.Un jam mesuar te perdorii eshte program shum i mir tanime eeshte shtuar edhe programi 'Helicopter serach' ku mun te shikon shtepin tuaj the ta shikoni 3D Planetin ton,marsin,henen dhe yjet.Kete program e perdor ehde NASA qe eshte agjensi e gjithsis me ket program jan zbuluar shum gjerea qe kan te bejn me jashtoksoret UFO-te si piramida ne Mars e shum gjera te tjera ju prferoj ta keni.Kalofshi mir.

 2. #2
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  Google earth eshte thjesht i bazuar ne foto etj . ti mund te perdoresh ket dhe besoj se do te pelqej www.stellarium.org
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •