Faqja 1 deri nė 3 nga 3

Tema: Spektri Elektromagnetik

 1. #1
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Arrow Spektri Elektromagnetik

  Sqarim: Spektri Elektromagnetik. Cojeni mausin tek spektri perkates per te pare ndryshimin nga pamja e lire.
  Elton Balla
  Angli Oxford 2012

  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 2. #2
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2015
  Postime
  3

  Default

  Ju lutem a mund te me tregoni dicka me teper mbi krijimin e valeve elektromagnetike?

 3. #3
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2015
  Postime
  3

  Default

  Me ndihmoni dot me ndonje informacion mbi krijimin e valeve elektromagnetike?

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •