Faqja 1 deri nė 3 nga 3

Tema: Madhesia e Yjeve si pas diametrit te tyre

 1. #1
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Arrow Madhesia e Yjeve si pas diametrit te tyre

  Ne kete video do te shikoni madhesite reale te Planeteve dhe Yjeve ndermjet njeri tjetrit. Keto madhesi jan te klasifikuara si ne vijim , duke filluar fillimisht me planetet dhe pastaj Yjet, nga ato xhuxhe, te tipit G (Dielli), gjigande, supergjigande, dhe hipergjigande.

  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 2. #2
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Oct 2015
  Postime
  1

  Default

  pse nuk hapet video

 3. #3
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  tani eshte ok
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •