Faqja 2 nga 2 ParėParė 12
Faqja 26 deri nė 28 nga 28

Tema: Trillimet e 21-12-2012 ose sic njihet ndryshe si Fundi i Botes

 1. #26
  Junior Member Elektronika's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Dec 2012
  Postime
  21

  Question Trillimet e 21-12-2012 ose sic njihet ndryshe si Fundi i Botes

  I dashur Elton:

  Nuk me duhet si te njohin te tjeret.
  Perseri librat do te kopjosh?
  Nuk ke ndonje mendim tendin?
  Shume gjera nuk kupton ti?
  Ku eshte bllofi im?[
  Mos valle thashe une qe do te permbyset bota?
  Njera nga gjerat qe na ben njerez eshte frymezimi.
  Last edited by Elektronika; 01-16-2013 at 10:07 AM.

 2. #27
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  Spo e kuptoj ku do te dalesh sinqerisht.. Je ne vete ca flet ??.

  Ti pretendo se un cdo studim dhe ato qe kam ne koke do vij ti shkruaj tek webi ?. Ato qe kam dhe qe krijoj nga vetja kur vjen mundesia ti hedh i hedh. Nese ti mendo qe un flej perpara pc per te percjell pikat dhe presjet e astrofizikes tek tjeret ket e ke gabim. Edhe kaq qe i bej i bej per te informuar te apasionuarit rreth astronomise dhe astrofizikes. Dhe keto qe kam hedh ketu jane baza basic e kesaj dege. Nese un hedh formula ketu etj sepse shumica prej ketyre vizitoreve te nderuar duke perfshire dhe ty sdo i kuptonit kurr se ca jane (pervec atyre qe kan njohuri fiziken).


  Meqense anunakit nuk te erdhen per te pershendetur nuk eshte faji jone.
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 3. #28
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  2

  Default

  Nje sqarim i qarte dhe shume shkencor,

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •