Faqja 1 deri nė 8 nga 8

Tema: fizik

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  3

  Default fizik

  pse eshte e rrezikshme per ne njerzit te hidhemi nga nje far lartesie te konsiderueshme ??

 2. #2
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  lol pytje qesharake ose humoristike me pak fjale
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 3. #3
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  3

  Default

  hahaha ashtu duket...nqs e di prgj me ndimo

 4. #4
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  po nuk ka njeri qe se di ate lloj pergjigje kshu qe spo te pergjigjem fare se me sa shof e paske shkruajtur per humor
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 5. #5
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  3

  Default

  epo me sa duket nk e paske kup. pyetjen...un e di pergj..por e dua t lidhur me fiziken..jo pergjigje koti..

 6. #6
  Psychologists erdi's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Aug 2011
  Vendodhja
  Prishtine
  Postime
  46

  Default

  Pak ma serioz ne pyetje, Anonim

 7. #7
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  6

  Default

  te gjith trupat i terheq toka perfshir edhe njerzit dmth nese hidhemi nga njefar lartesie forca gravitacionale e tokes na terheq dhe biem ne tokė

 8. #8
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Nov 2014
  Postime
  9

  Default

  Pergjigjen me te mire e gjen ne realitet.the se e kishe gjetur.gjithsesi pas goditjes sdo ta kuptosh pergjigjen fizike.

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •