Faqja 1 deri nė 15 nga 15

Tema: logjikė

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  6

  Lightbulb logjikė

  10 vezė zihen per 2 minuta ,per sa minuta zihen20 vezė

 2. #2
  UniverseScience Space Robot's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  44

  Default

  Quote Postimi origjinal ėshtė bėrė nga albina Shiko Postimin
  10 vezė zihen per 2 minuta ,per sa minuta zihen20 vezė
  Per 4 minuta ...E thjeshte...
  Somewhere something incredible is waiting to be known...

 3. #3
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  6

  Default

  sipas pergjigjes sate kjo pyetje nuk paska qen aq e thjeshtė Space Robot

 4. #4
  UniverseScience Space Robot's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  44

  Default

  Quote Postimi origjinal ėshtė bėrė nga albina Shiko Postimin
  sipas pergjigjes sate kjo pyetje nuk paska qen aq e thjeshtė Space Robot
  Ndoshta duhet ta shohesh me me kujdes.
  Somewhere something incredible is waiting to be known...

 5. #5
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  6

  Default

  Un kam te drejt nese e do pergjigjen e sakt me pyet

 6. #6
  Moderator
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2012
  Postime
  25

  Default

  Quote Postimi origjinal ėshtė bėrė nga albina Shiko Postimin
  Un kam te drejt nese e do pergjigjen e sakt me pyet
  per 2 edhe 20 veq a ka vend ku te zihen haha...

 7. #7
  Psychologists erdi's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Aug 2011
  Vendodhja
  Prishtine
  Postime
  46

  Default

  hahah edhe une mendoj eshte njejt me kohe si 10 po edhe 20, vetem a ka vend ku te zihet siq tha adi

 8. #8
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  6

  Default

  Epo kjo esht e sakt hahahahahahahhahah
  e thjesht

 9. #9
  UniverseScience Space Robot's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  44

  Default

  hahah...si s'me vajti mendja ..hah e bukur
  Somewhere something incredible is waiting to be known...

 10. #10
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Dec 2013
  Postime
  4

  Default

  20 vez zihen per 4 minuta

 11. #11
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Dec 2013
  Postime
  1

  Default

  per 4 min.

 12. #12
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2014
  Postime
  1

  Default

  4

 13. #13
  Psychologists erdi's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Aug 2011
  Vendodhja
  Prishtine
  Postime
  46

  Default

  Ja nje e tille...!!

  I kam dy shokė, njėrit ja marr 25 mijė euro borxh dhe tjetrit poashtu 25 mijė.
  Tė dy bashkė bėjnė 50 mijė euro borxh (25mijė njėrit + 25mijė tjetrit),
  45 Mijė euro e blej njė veture, me mbesin dhe 5 mijė euro.
  Njė mijė euro po dal me kėta dy shokėt dhe po i harxhojmė pėr qejf ...
  Tani mbetėn dhe 4 mijė euro, unė po ju a kthej nga 2 mijė secilit,
  tani unė atyre ju kam edhe nga 23 mijė euro borxh, sepse ju ktheva nga dy mijė secilit.
  ateher ti llogarisim...

  23 mijė + 23 mijė = 46 mijė Euro, + 4 Mijė euro qe ju a ktheva borxhin tė dyve bėjnė 50 Mijė euro.

  Po njė mijė euro qė i harxhuam pėr qejf, ku janė, po teprojn ????!!!!!!

 14. #14
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Jan 2014
  Postime
  4

  Default

  ti ia kthen nga 2 mijė euro secilit pra---4 mijė euro
  edhe nga 23 mijė euro ia u ke borxh
  te dyve ja u jep edhe nga 22,5mijė euro--22,5+22,5éshte 45 mijė euro
  edhe 1 mijė euro te tjera mund t ia japesh me von


  totali---4 mijė euro+45 mijė euro+1 mijė euro““50 mijė euro

 15. #15
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Jul 2014
  Postime
  10

  Default

  10veze-2min. 20veze-xmin sipas rregulles se treshit del qe 20veze zien per 4 min

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •