Faqja 1 deri nė 4 nga 4

Tema: ?

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  May 2013
  Postime
  6

  Post ?

  ne nje dhomė ndodhen 5arka,e ne secilen arkė ndodhen nga tre kuti metalike dhe ne secilen kuti gjenden nga 10 monedha ari.Tė gjitha jan te mbyllura me qelsa te ndryshem,dhoma arkat dhe kutitė.Sa qelsa se paku nevojiten qe te mund te marrim 70 monedha ari?

 2. #2
  Prof.
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2013
  Vendodhja
  Peje
  Postime
  3

  Default

  11 qelsa

 3. #3
  Moderator
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2012
  Postime
  25

  Default

  11 qelsa pasi kem nevoj per 1qeles te dhomes 3 te arkave dhe 7 te kutive !...

 4. #4
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Oct 2014
  Postime
  1

  Default

  11

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •