Faqja 1 deri nė 4 nga 4

Tema: Me 13 qershor Superhena

 1. #1
  Univers-AL
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2013
  Vendodhja
  New York
  Postime
  27

  Default Me 13 qershor Superhena

  Mė 23 Qershor, njerėzit nė mbarė botėn do tė arrijnė tė shohin njė hėnė tė plotė mė tė madhe sesa zakonisht. Kjo hėnė e plotė nuk ėshte vetėm mė e madhja qe shfaqet, por edhe pėrballja mė e afėrt e Hėnės me Tokėn pėr tė gjithė vitin 2013.

  Hėna nuk do tė jetė aq afėr Tokės deri nė gusht tė vitit 2014. Dy vjet mė parė, kur hėna e plotė mė e afėrt dhe mė e madhe ra mė 19 mars 2011, termi qė u pėrdor ishte Superhėna. Hėna e plotė do tė shfaqet edhe mė afėr Tokės mė 28 shtator 2015.

 2. #2
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  na kane hutuar zgjedhjet se duhet te behja nje artikull te posacem
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 3. #3
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  i ngjita nje foto postimit
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 4. #4
  Univers-AL
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2013
  Vendodhja
  New York
  Postime
  27

  Default

  Quote Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elton Balla Shiko Postimin
  i ngjita nje foto postimit
  Faleminderit elton balla

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •