Faqja 1 deri nė 1 nga 1

Tema: Perėndimi i Hėnės nė blu

 1. #1
  Univers-AL
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2013
  Vendodhja
  New York
  Postime
  27

  Post Perėndimi i Hėnės nė blu

  Click image for larger version. 

Name:	54643.jpg 
Views:	110 
Size:	22.7 KB 
ID:	313 Perėndimi i hėnės ėshtė njė spektakėl i pėrditshėm qė mund ta admirojmė nga Toka. Por duket njė tjetėr ngjarje e parė nga 400 km lartėsi, nga dritarja e Stacionit Hapėsinor Ndėrkombėtar.

  Nė kėto foto tė shkrepura nga astronauti italian, Luca Parmitano, sateliti ynė duket se zhytet nė horizontin blu tė tokės.
  Last edited by error; 07-16-2013 at 04:58 PM.

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •