Faqja 2 nga 2 ParėParė 12
Faqja 26 deri nė 27 nga 27

Tema: 7 arsye per te fshehur egzistencen e UFO-ve

 1. #26
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2016
  Postime
  22

  Default

  Quote Postimi origjinal ėshtė bėrė nga trust2creator Shiko Postimin
  Elton,

  Varet se per cfare UFO-sh flet ti dhe varet se per ca UFO-sh flet personi qe ka shkruar materialin. Persa i perket UFO-ve ( Disqeve fluturues ), tashme kjo eshte e vertetuar qe ka qene mashtrimi spektakolar i CIA dhe KGB per te fshehur projektet ushtarake. Gjithashtu persa i perket UFO-ve qe e kane koken si poc dhe syte si veze, eshte thjeshte imagjinata e njerezve te molepsur, pra ska asgje reale ne te. Nqs ti e ke fjalen per ndonje faktor tjeter jashte ketyre kontureve qe sapo permenda, edhe mund te egzistojne por megjithate mbeten per tu verifikuar. Megjithate une nuk kam njohuri per vertetimin e UFO-ve me ane te kimise dhe si rezultat nuk jap dot mendime ne gjera qe jam i paditur. Nqs je i mundur te lutem na i trego kete lloj informacioni.

  Faleminderit !

  Po nese ti nuk flet per gjera qe si di kjo mos egzistimi i ufove nga e zbulove kete dhe nuk ke zbuluar qe egzistojne apo mesazh nga CIA dhe KGB, ne kete univers nuk e di as ti as un as CIA ose KGB dhe ndonje tjeter egzistojne apo jo se universi eshte aq i madh dhe i pafund saqe toka ne univers 000000,1% vend ze biles akome dhe me pak keshtu qe jo ufot po daē balenat ufo egzistojne....

 2. #27
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2016
  Postime
  22

  Exclamation

  Quote Postimi origjinal ėshtė bėrė nga trust2creator Shiko Postimin
  Elton,

  Varet se per cfare UFO-sh flet ti dhe varet se per ca UFO-sh flet personi qe ka shkruar materialin. Persa i perket UFO-ve ( Disqeve fluturues ), tashme kjo eshte e vertetuar qe ka qene mashtrimi spektakolar i CIA dhe KGB per te fshehur projektet ushtarake. Gjithashtu persa i perket UFO-ve qe e kane koken si poc dhe syte si veze, eshte thjeshte imagjinata e njerezve te molepsur, pra ska asgje reale ne te. Nqs ti e ke fjalen per ndonje faktor tjeter jashte ketyre kontureve qe sapo permenda, edhe mund te egzistojne por megjithate mbeten per tu verifikuar. Megjithate une nuk kam njohuri per vertetimin e UFO-ve me ane te kimise dhe si rezultat nuk jap dot mendime ne gjera qe jam i paditur. Nqs je i mundur te lutem na i trego kete lloj informacioni.

  Faleminderit !

  Po nese ti nuk flet per gjera qe si di kjo mos egzistimi i ufove nga e zbulove kete dhe nuk ke zbuluar qe egzistojne apo mesazh nga CIA dhe KGB, ne kete univers nuk e di as ti as un as CIA ose KGB dhe ndonje tjeter egzistojne apo jo se universi eshte aq i madh dhe i pafund saqe toka ne univers 000000,1% vend ze biles akome dhe me pak keshtu qe jo ufot po daē balenat ufo egzistojne....

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •