Faqja 1 deri nė 4 nga 4

Tema: Pamje te kometes Ison e cila do te na vizitoje shume shpejt + stuhia diellore qe goditi Ison ne 2007

 1. #1
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Post Pamje te kometes Ison e cila do te na vizitoje shume shpejt + stuhia diellore qe goditi Ison ne 2007

  Ne pamjen e pare eshte kometa Ison e cila do te na vizitoje shume shpejt. Ne imazhin e dyte eshte kometa Ison e goditur nga stuhia diellore ne vitin 2007.
  Universalb 2013
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 2. #2
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Aug 2010
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  11

  Default

  Tono do duket ne toke?

 3. #3
  Oxford Astrophysics Elton Balla's Avatar
  Dita e Regjistrimit
  Jun 2010
  Vendodhja
  Oxford - Angli
  Postime
  718

  Default

  Me teleskop po
  Pėrdor ėndrrėn tėnde pėr tė prekur njė dimension tjetėr.

 4. #4
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Aug 2010
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  11

  Default

  disa thone me dylbi do shikohet, teleskopin kur ta blejme :P

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •