Faqja 1 deri nė 4 nga 4

Tema: jam federika po hedh nje tjeter perderisa te 1 e 2 se gjetet

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Jul 2014
  Postime
  10

  Unhappy jam federika po hedh nje tjeter perderisa te 1 e 2 se gjetet

  pitagora kishte nje klase te ndare me aktivitete te ndryshme
  10 nxense benin pjese ne futbolle
  1/2 e nxeneseve mereshin me volejboll
  1/2 e nxenesve te volejbollit merreshin me not
  sa nxenes kishte pitagora?

 2. #2
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Aug 2014
  Postime
  8

  Default

  20

 3. #3
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Jul 2014
  Postime
  10

  Default

  sakte

 4. #4
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Aug 2014
  Postime
  8

  Default

  Quote Postimi origjinal ėshtė bėrė nga federika Shiko Postimin
  pitagora kishte nje klase te ndare me aktivitete te ndryshme
  10 nxense benin pjese ne futbolle
  1/2 e nxeneseve mereshin me volejboll
  1/2 e nxenesve te volejbollit merreshin me not
  sa nxenes kishte pitagora?
  10 nxenes eshte gjysma e nxenesve, pra kishte 20 nxenes

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •