Faqja 1 deri nė 2 nga 2

Tema: fizike

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Nov 2014
  Postime
  1

  Default fizike

  gjeni sa eshte forca levizese F qe duhet te ushtrojme me llozin per te ngritur nje trup me mase 15 kg kur dihet qe OA=30 cm OB=10 cm.

 2. #2
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Nov 2014
  Postime
  9

  Default

  te dhenat sjne te mjaftueshme.me duket se ke ngatrru adrese...

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •