Faqja 1 deri nė 2 nga 2

Tema: problema

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Apr 2015
  Postime
  1

  Post problema

  shuma e gjatesive te 2 segmenteve eshte 64 cm njeri eshte 3_5 e tjetrit gjej gjatesine e secilit

 2. #2
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Apr 2015
  Postime
  1

  Default problema

  24 cm , 40 cm

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •