Faqja 1 deri nė 1 nga 1

Tema: ekuacini

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Feb 2016
  Postime
  1

  Default ekuacini

  Te tregohet se ekuacioni e×=x-1 ka nje zgjidhje te vetme x=0
  Last edited by klarida; 02-24-2016 at 10:29 PM.

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •