Faqja 1 deri nė 2 nga 2

Tema: perfitimi e sasis

 1. #1
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Jan 2017
  Postime
  2

  Default perfitimi e sasis

  Nese shtrydhim nje sasi rrushi perfitojm 32% rrush te thate.Sa kg rrush duhet te shtrydhim qe te fitojme 2 kg rrush te thate?

 2. #2
  Junior Member
  Dita e Regjistrimit
  Jan 2017
  Postime
  2

  Default kush e gjen eshte gjeni i vertet

  Ju lutem me ndihmoni per te gjetur nje zgjidhje te mundshme problemes.
  Last edited by Meli Grosha; 01-04-2017 at 10:06 AM.

Informacioni i Temės

Users Browsing this Thread

Aktualisht kemi 1 vizitorė duke shikuar kėtė temė. (0 Anėtarė dhe 1 vizitorė)

Regullat e Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •